PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU
Nejvýkonnější superpočítač na světě má prý Čína
PAKLIŽE SI LIDÉ PLANETY ZEMĚ ZVOLÍ ČIPOVOU TOTALITU, A DOSUD SI JI DRTIVÁ VĚTŠINA VOLÍ SVÝM NEGATIVNÍM DRUHEM ŽIVOTA, PAK VZNIKNE BRZY JEDNA CELOSVĚTOVÁ VLÁDA A BUDE K TOMUTO VLÁDNUTÍ POUŽÍVAT NEJVĚTŠÍ POČÍTAČ SVĚTA. KAŽDÝ MŮŽE POCHOPIT, ŽE VLÁDU NAD SVĚTEM NYNÍ V ROCE 2010 PŘEBÍRÁ PO USA ČÍNA, A TAK SE TAKÉ TOTO DĚJE, CO JE UVEDENO V ČLÁNKU. ALE TAKÉ MNOHO DALŠÍCH VĚCÍ ZÁSADNÍHO VÝZNAMU. MEZI NIMI DALŠÍ ZOTROČOVÁNÍ LIDÍ VŠUDE NA SVĚTĚ, NABÍRAJÍCÍ NA INTENZITĚ, A TO I V ZÁPADNÍCH STÁTECH - V EVROPĚ A V SEVERNÍ AMERICE, PRÁVĚ MOHUTNÝM STLAČOVÁNÍM NÁKLADŮ VYNUCENÉ ČÍNOU A ASIÍ VŮBEC A TÍM OBÍRÁNÍ LIDÍ ZÁPADU. TEDY ZA SVOU KVALITNÍ OTROCKOU PRÁCI DOSTÁVAJÍ STÁLE MÉNĚ A MÉNĚ, AŽ JIM ZBYDE JEN BRAK. NEZBYDE JIM PAK ANI NA ZDRAVOTNÍ PÉČI A NA ZABEZPEČENÍ V DŮCHODU - NA TAK ELEMENTÁRNÍ VĚCI TÉTO "CIVILIZACE" !
29.10.2010
Čína má údajně nejrychlejší superpočítač na světě. Přístroj nese název Tianhe-1 (v české transkripci Tchien-che-1) a sestavilo jej Národní superpočítačové centrum ve městě Tchien-ťin na severu Číny. Nový superpočítač má výkon 2,507 petaflopu, což je ekvivalent 2,507 biliardy operací za sekundu. Prvenství dosud patřilo Spojeným státům a ty si věří, že prvenství získají zpět.
Zpráva se objevila na webech čínských výzkumných center, v pátek má ale být zveřejněn aktualizovaný žebříček nejrychlejších počítačů světa Top 500. Prvenstvím v tomto odvětví Čína podle agentury AP potvrzuje, že se z ní rychle stává klíčová základna vědy a techniky.
Pokud se informace potvrdí, bude superpočítač Tianhe-1 mnohem rychlejší, než je současná oficiální "jednička". Tou je superpočítač Cray XT5 Jaguar z laboratoří amerického ministerstva energetiky. Podle dosavadního žebříčku, který byl zveřejněn v červnu, měl tento superpočítač výkon 1,75 petaflopu.
"Tato nová rychlost dosažená v Číně znamená, že můžeme sesadit Spojené státy a držet nový světový rekord," řekl čínské televizi CCTV ředitel projektu Tianhe-1 Li Nan. Mluvčí amerického ministerstva zahraničí P.J. Crowley ale zprávy o rychlém technologickém pokroku v Číně odmítá a tvrdí, že Američané prvenství získají zpět.
"Já bych to momentem Sputnik nenazval," řekl Crowley. Odkázal tak na první umělou družici na světě, kterou v roce 1957 vypustil na oběžnou dráhu tehdejší Sovětský svaz. Řada Američanů se tehdy začala obávat, že Spojené státy ztrácejí technologický náskok. "V tomto ohledu máme obrovské možnosti a já nepochybuji, že vědecká komunita té výzvy využije," podotkl Crowley.
7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde: